اتاق فرار یا سافاری وحشت!؟

این روزها ژانر وحشت اتاق فرار محبوبیت بسیاری دارد . در بازی اتاق فرار شما می بایست علی رغم تمرکز و دقت و کشف سرنخ ها مقداری فعالیت فیزیکی جهت یافتن سرنخ ها به خرج دهید،در سناریوهای اتاق فرار های عموماً داستانی مشخص وجود داردکه معماها، قفل ها، سرنخ ها، فضای اتاق و به طور کلی همه چیز بر اساس این داستان تنظیم می شود، ، طراحان و سازندگان بازی های اتاق فرار برای هیجان بیشتر ترس را چاشنی این بازی میکنند تا شما علاوه بر حل کردن معماها در خط داستانی ترس و وحشت را نیز تجربه کنید:

تفاوت اتاق فرار نسبت به سافاری وحشت چیست!؟

در سافاری وحشت شما یک هیجان و ترس ده دقیقه ای را تجربه میکنید چرا که زمان و فضا محدود است و داستان خاصی وجود ندارد اما در اتاق فرار طراحان میتوانند در مدت زمان یک ساعت در فضاهای مختلف بازیکنان را بترسانند .

در سافاری وحشت شما در یک صف مسیری دالان مانند و را طی میکنید و در حال قدم زدن ترس را تجربه میکنید و متوجه ی هیچ داستان خاصی نخواهید شد و اما در اتاق فرار شما در یک اتاق هستید و تجربه ی ترس برای شما کاملا متفاوت است ، ممکن است این ترس را گروهی و یا به صورت جدا و یا در زمان های متفاوت تجربه کنید. علاوه بر این شما با بازکردن هر قفل و معما یک هیجان و ترس متفاوت را احساس میکنید که نظیر آن در سافاری وحشت نیست.

, ,

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *