بازی اتاق فرار تفریح پرطرفدار این روزها!

بازی اتاق فرار تفریح پرطرفدار این روزها

بازی اتاق فرار چیست؟

بازی اتاق فرار یک تفریح گروهی است که میتوانید با اعضا خانواده و یا دوستانتان به آن بپردازید. در حال حاضر مجموعه های بسیاری در سطح کشور وجود دارند که به ارائه خدمات مربوط به بازی های اتاق فرار یا همان اسکیپ روم میپردازند که مجموعه دررو یکی از این مجموعه هاست.

نحوه انجام بازی اتاق فرار:

شما بعد از مراجعه به مجموعه مورد نظرتان به همراه گروه ۴ تا ۱۰ نفره خود وارد فضایی با دکور خاص مثل خانه قدیمی ،کلبه چوبی ،جنگل ، زندان ،خانه جن زده و … که طراح بازی برایتان در نظر گرفته است میشوید. در این فضا شما با قفل ها و معماهای متعددی روبرو هستید که باید با همفکری و همکاری همگروهی هایتان سرنخ های موجود در اتاق را کشف کنید و به کمک آنها این معماها را حل کرده و در زمان تعیین شده (حدودا ۸۰ دقیقه) از اتاق خارج شوید.

در بازی اتاق فرار متناسب با سناریو بازی شما ممکن است نقش یک زندانی ، کارآگاه ، پزشک ، گروگان یا حتی جن گیر را داشته باشید!! برای حل کردن معماها در بازی اتاق فرار شما نیاز دارید که سریع باشید ، تمرکز کنید و با دقت به همه چیز دقت کنید. تابلوها ، رنگ ها ،جهت ها و تمام اجسامی که در دکور بازی میبینید میتواندد سرنخی برای حل معماها باشند .باید بدانید که فعالیت جسمانی جزئی جدایی ناپذیر از بازیهای اتاق فرار است!

برای مشاهده اطلاعات های بیشتر در رابطه با بازی اتاق فرار در صفحه اینستاگرام ما ، اینجا کلیک کنید!

بازی اتاق فرار چییست؟


ژانرهای بازی اتاق فرار

بازی های اتاق فرار در ابتدا با ژانر معمایی پا به عرصه گذاشتند و به سرعت شروع به پیشرفت کردند . که درآنها گروه ها صرفا با چالش حل کردن معماها روبرو هستند . اما با به وجود آمدن ژانر دلهره و ترس ، بازی اتاق فرار بیش از پیش بین جوانان محبوبیت پیدا کرد.

در ژانر وحشت شما با توجه به داستان و سناریو بازی همزمان با حل کردن معما ها و تلاش برای خارج شدن از بازی ، باید با فرد مزاحمی که در بازی حضور دارد و گاه و بیگاه برای گرفتن و ترساندن شما تلاش میکند روبرو شوید و جان خودتان را نجات دهید!! این فرد مزاحم میتواند روحی باشد که خانه را به تسخیر خود درآورده یا زندانی دیوانه ای باشد که قصد جانتان را دارد…

هیجان ، دلهره و ترس چاشنی بازی اتاق فرار با ژانر وحشت است که افراد بسیاری را شیفته ی خود کرده و هر روز به سمت خود میکشاند. به طوری که بسیاری از گروه ها خود را معتاد این بازی میدانند! اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که هیجان و به چالش کشیدن خودتان لذت میبرید مطمئن باشید که بازی اتاق فرار یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود!!

“این دسته از بازی های اتاق فرار با ژانرترس برای افراد زیر ۱۵ سال مناسب نیستند”

مجموعه هایی که میتوانید در آنها بازی اتاق فرار را تجربه کنید

بازی اتاق فرار علی رقم این که در ایران تفریح نوپایی به شمار میرود به دلیل پرطرفدار بودن ، یکنواخت نبودن و درآمدزایی مناسب توانسته افراد زیادی را برای سرمایه گذاری به سمت خود بکشاند. دسترسی به بازی اتاق فرار در شهرهایی همچون تهران ،کرج ،مشهد ، شیراز و … بسیار آسان است . کافیست تلفن همراه خود را برداشته اتاق فرارهای شهرتان را سرچ کنید.

مجموعه “دررو” نیز سعی دارد لیست کاملی ازمجموعه بازی های اتاق فرار سطح کشور به شما ارائه دهد که میتوانید با مراجعه مطالب مربوطه در سایت ما لیست تهیه شده از برخی شهرها را مشاهده کنید

لیست بازی های اتاق فرار در کرج

لیست بازی های اتاق فرار در تهران

لیست بازی های اتاق فرار در تهران

, , , ,

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *