طرح پرسش و پاسخ

برخی از سوالات شما

اتاق فرار یه سرگرمی گروهی است که شما و گروهتان وارد یک فضای متفاوت با سناریو مشخص می شوید و با پی بردن به راز و رمز معماها می توانید از اتاق فرار کنید.

به سایت مراجعه کرده و سناریوی بازی های مختلف به همراه جزئیات آن ها را مطالعه کنید. بازی مورد نظر را انتخاب کنید و سانس دلخواه خودتان را رزرو کنید و در ساعات مشخص شده در مجموعه حضور پیدا کنید.

ژانرهای بازی اتاق فرار متفاوت است. شما اگر بازی با ژانر وحشت را انتخاب کنید باید بدانید که با بله بازی ترسناک است. اما ااین نکته مهم را فراموش نکنید که ترس تنها چاشنی بازی است. با این وجود می توانید با خواندن سناریوی بازی و پرسش از گیم مسترها بازی مناسب را انتخاب کنید.

اتاق فرار یک چالش برای لذت بردن شماست. مسابقه نیست و در نتیجه جایزه ای هم در کار نیست.

نگران نباشید، در تمام طول بازی گیم مستر ( گرداننده بازی ) مراقب شماست و اگر جایی نیاز به کمک داشتید شما را راهنمایی میکند تا بتوانید معماها را حل کرده و از بازی لذت ببرید.

خیلی ساده گیم مستر پس از پایان زمان بازی درب ها را برای شما باز می کند و شما می تونید از بازی خارج شوید.

نگران نباشید، آموزش های مورد نیاز قبل از بازی به شما داده می شود و شما با آگاهی کامل وارد بازی شده و از بازی لذت می برید.

بطور کلی بازی اتاق فرار یک بازی یکبار مصرف است و شما بعد از یک بار مراجعه و تجربه یک سناریو از راه حل معماها مطلع می شوید و بهتر است دفعات بعدی که قصد بازی داشتید از سناریوهای دیگر که آن ها را تجربه نکردید استفاده کنید.

از ارائه توضیحات در مورد تعداد اتاق ها، مساحت بازی، وجود شخص ثالث در بازی و یا هر توضیح دیگری که جزئیاتی از بازی را مشخص میکنند معذوریم.